Eva Černohubová - grafika, focení psů a tvorba www stránek pro chovatele

GRAFICKÉ PRÁCE

English

Pro své klienty připravuji pro internet i tisk letáčky plánovaných vrhů, reklamní grafiky pro prezentace krycích psů či chovatelských stanic. Návrhy jsou plně přizpůsobeny požadavkům klientů. Mmnozí z nich mi ale nechávají při navrhování volnou ruku. Níže najdete některé z mých prací za poslední roky.
K vyhotovení je třeba dodat kvalitní snímky psů, texty, kontaktní údaje a případně i vaši vlastní představu o vzhledu letáčku (barva, orientace, styl...). V případě, že se jedná o letáček vrhu je dobré uvést termín porodu nebo na kdy štěňátka plánujete.

 VÍCE ZDESAMOLEPKY NA AUTA / POTISK ZADNÍCH SKEL

Kulaté samolepky mají průměr 15cm a jsou určeny na karoserii auta. K vyhotovení stačí dodat nezmenšené fotky vašich vlastních psů, po odsouhlasení návrhu putuje samolepka do tiskárny, odkud je zaslána na vaši adresu.


Návrhy na potisky zadních či bočních oken jsou dělané přesně na míry skel vašeho vozu. Pro tyto návrhy je potřeba mít k dispozici snímky ve vysokém rozlišení, aby byl výsledek tisku co nejkvalitnější.PF A VÁNOČNÍ PŘÁNÍVIZITKYLOGA

Výsledné logo si klienti vybírají z několika předložených kresebných návrhů.
Vybraný koncept je dále převáděn do křivek a korigován dle přání klienta.Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com

" Vymazlené grafiky... "