focení psích výstav focení psích výstav focení psích výstav focení psích výstav

PODMÍNKY:
Veškeré fotografie jsou umístěné na sociální síti Facebook. Starší fotografie jsou opatřené pouze copyrightem naší chovatelské stanice www.bohemia-horrido.com - takto označené fotografie můžete použít na Vašich stránkách bez předchozí domluvy.
Od roku 2013 jsou fotografie opatřeny vodoznakem "preview/náhled". Chcete-li použít tyto fotografie za účelem prezentace výstavních výsledků nebo jenom prezentace Vašeho psa, kontaktujte mě e-mailem ohledně zakoupení snímku/ů.
V obou případech, prosím, o zachování copyrightu na fotografii.

Po dohodě s kluby je možné sjednat focení na speciálních či klubových výstavách. Fotografie z těchto výstav budou následně po finančním vyrovnání s klubem poskytnuty klubu a vystavovatelům bez vodoznaku "preview".

Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy
Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy Galerie z výstavy